BATEX-POL Żuchowscy – sprawdzony
i zaufany serwis samochodowy
w Warszawie

Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od 1981 roku. To właśnie dzięki pasji jaką wkładamy w wykonywaną pracę, pozostaliśmy na rynku przez wiele lat, nie ustępując miejsca konkurencyjnym serwisom samochodowym. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozytywne opinie naszych klientów sprawiły, że gwarancja wysokiej jakości usług stała się naszym znakiem rozpoznawczym.

Uzupełniamy wciąż naszą wiedzę, poszerzamy horyzonty o wiedzę branżową i śledzimy wszelkie nowinki techniczne pojawiające się w świecie motoryzacji, aby doradztwo na które nasi klienci zawsze mogą liczyć, było rzetelne i profesjonalne. Klienci odwiedzający naszą stację obsługi samochodów mogą być pewni, że usługi wykonywane są w pełni profesjonalnie, z zachowaniem atrakcyjnych cen i dogodnych terminów.

Od dawna naszą specjalnością
jest pełny serwis ogumienia

Działamy w sposób nowoczesny, wciąż dopasowując się do rosnących wymagań naszych klientów.

Podejmujemy współpracę tylko z czołowymi producentami opon i felg samochodowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić pełny wybór opon do samochodów osobowych, suv i dostawczych. W naszej ofercie znajdują się opony i felgi tylko wysokiej jakości. Jako jedni z nielicznych, dla naszych klientów sprowadzamy opony o nietypowych rozmiarach, gwarantując przy tym krótki czas oczekiwania.

Wielu z naszych klientów po sezonowej zmianie opon nie ma ich gdzie przechowywać, dlatego w naszej ofercie znalazło się również miejsce na przechowywanie opon. Opony na lato jak również opony na zimę są składowane w odpowiednich warunkach.

Mechanika pojazdowa
na najwyższym poziomie

Jeśli poszukują Państwo zaufanego mechanika samochodowego w Warszawie oraz profesjonalnego serwisowania auta w pełnym zakresie, możecie być pewni, że powierzony nam pojazd znajduje się w dobrych rękach. Znajdą Państwo u nas fachową obsługę między innymi w zakresie:

 • wymiany i naprawy rozrządu, sprzęgła oraz silnika;
 • testu oraz naprawy układów kierowniczych i hamulcowych;
 • serwisowania i naprawy klimatyzacji samochodowej;
 • przeglądów okresowych i diagnostyki samochodowej;
 • cyfrowego pomiaru geometrii podwozia;
 • zakupu auto części oraz akcesoriów samochodowych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Co nas wyróżnia?

Na tle konkurencji wyróżnia nas wiele. Zaczynając od zatrudnienia doświadczonych fachowców, uczestnictwa w cyklicznych szkoleniach i pracy na wysokiej jakości sprzęcie takim jak:

 • linia diagnostyczna Beissbarth,
 • komputer do diagnozowania samochodów firmy Bosch,
 • wyważarka kół Hofmann,
 • urządzenie do ustawiania geometrii 3D firmy Hunter, wyposażone w najwyższej klasy kamery CMOS i głowice serii Elite,

poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta, a kończąc na prowadzeniu serwisu społecznościowego, na którym dzielimy się z Państwem nie tylko naszą wiedzą w zakresie samodzielnego dbania o auto, ale też nowinkami technicznymi.

Oferujemy również:

 • duży parking;
 • obsługę każdego klienta na tym samym wysokim poziomie;
 • poczekalnię dla klientów,
 • aktualną prasę oraz książki dostępne dla klientów w poczekalni, aby uprzyjemnić czas spędzony u nas,
 • ciepłe napoje,
 • świeżą, filtrowaną wodę podawaną zawsze w szklanych naczyniach (jesteśmy ekologiczni!),
 • miejsce do zabawy dla dzieci.

Jako jedni z nielicznych realizujemy szybko zlecenia nietypowe, oraz posiadamy większość oferowanych przez nas produktów w magazynie, co pozwala dokonać zakupu na miejscu i od ręki.

Partner Opony Polska

Jesteśmy zrzeszeni w ogólnopolskiej sieci Partner Opony Polska, która stawia sobie za nadrzędny cel dostarczanie kierowcom rozwiązań poprawiających niezawodność samochodu, która wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Starania te zostały nagrodzone prestiżowymi nagrodami.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza stacja obsługi samochodów jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 14.00 przy ulicy Arkuszowej 145B w Warszawie.

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości lub potrzebują Państwo fachowej porady przed skorzystaniem z naszego wsparcia, to zapraszamy do śledzenia nas na platformie Facebook oraz zadawania pytań zarówno w formie mailowej, jak i telefonicznej.

Gwarantujemy, że dołączą państwo do grona naszych stałych klientów, w pełni zadowolonych z oferowanych usług.