Naprawa opon, prostowanie felg

Powszechną awarią, której można doświadczyć na drodze jest przebicie opony. W takiej sytuacji warto zgłosić się do profesjonalnego serwisu ogumienia, w którym mechanicy samochodowi doskonale znają się nie tylko na zmianie ogumienia, ale również na naprawie kół.

W naszym serwisie ogumienia
przy ulicy Arkuszowej 145 B w Warszawie
znajdą Państwo nie tylko usługi wulkanizacyjne.

Prostowanie felg i ich regeneracja to także usługi dostępne w naszym warsztacie samochodowym. Do sprawy podchodzimy z największym zaangażowaniem i każdorazowo sprawdzamy, czy mamy do czynienia tylko z niewielkim uszkodzeniem koła, czy może jest to element większego problemu związanego z codziennym użytkowaniem samochodu. Zajmujemy się także nietypowymi, rzadziej spotykanymi naprawami.

Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu wyposażeniu, do grona naszych klientów dołączają użytkownicy  opon typu run flat oraz samochodów suv. Stanowią oni wciąż powiększającą się grupę klientów.

Nasz serwis wyposażyliśmy w najwyższej klasy sprzęt do wyważania kół marki Hunter. Dzięki niemu wykonujemy:

  • profesjonalne wyważanie kół;
  • optymalizację – optymalny montaż opon na obręczy, aby zredukować ciężarki oraz bicie koła;
  • test drogowy – umożliwia zakwalifikowanie lub dyskwalifikację opony do dalszego użytkowania.

Solidny warsztat samochodowy w Warszawie
– pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pojazd opuścił nasz warsztat samochodowy w jak najlepszym stanie. Dlatego bardzo dokładnie sprawdzamy, jakie usterki mogą kryć się w aucie, czy opony mają bieżnik na odpowiednim poziomie, badamy ranty felg, ale też sprawdzamy ciśnienie powietrza w kołach.

Żeby mieć pewność, że nic nie przeoczymy, do swojej pracy wykorzystujemy urządzenia najwyższej jakości, wyłącznie renomowanych firm. Łącząc naszą fachową wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Dodatkowo, na bieżąco śledzimy wszelkie nowości pojawiające się na rynku ogumienia w kraju i na świecie. Wszystko po to, by móc spełnić Państwa oczekiwania.

Zatem, jeśli zdarzy się Państwu jakikolwiek problem z oponami, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy rzetelnym partnerem na rynku motoryzacyjnym w Polsce.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty